Cienkie, precyzyjne rurki ciągnione i nie tylko.

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Producenci stali zmuszeni są do optymalizacji procesów produkcyjnych, co powoduje, że najchętniej wytwarzają standardowe wymiary materiałów w bardzo dużych ilościach. Natomiast odbiorcy, czyli zakłady produkcyjne, zwłaszcza małe firmy, potrzebują produktów w mniejszych ilościach i jednocześnie dostosowanych do swoich potrzeb. Czy da się taki problem rozwiązać ? Oczywiście jeżeli skorzysta się z oferty firmy PUH HENZEN Sp. J. z Lublina.

Przedsiębiorstwo Usługowo –Handlowe „HENZEN” Sp.J. istnieje na rynku wyrobów hutniczych od 01.01.1991 r. Nasza oferta skierowana jest  do odbiorców z branży  przemysłu spożywczego, kosmetycznego, chemicznego, producentów aparatury kontrolno –pomiarowej, elektrotechniki, urządzeń grzewczych i urządzeń chłodniczych, przemysłu hutniczego i motoryzacyjnego oraz  wielu innych.

  1. W naszej ciągarni rur wykonujemy bezszwowe rury ciągnione głównie ze stali kwasoodpornych o podwyższonych właściwościach mechanicznych.

  2. Oferujemy pełny asortyment wyrobów hutniczych ze stali konstrukcyjnych wyższej jakości, stali narzędziowych, łożyskowych, kwasoodpornych, żaroodpornych i metali kolorowych (pręty, walcówki, blachy, rury, kształtowniki).

  3. Oferujemy również, w ramach kompleksowego zaopatrzenia naszych klientów, narzędzia skrawające oraz oprzyrządowanie do obrabiarek a także narzędzia pomiarowe i ręczne oraz materiały ścierne.

  4. Szczegółowy asortyment oferowanych wyrobów znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Firma systematycznie rozwija zakres  możliwości, jednocześnie kładąc nacisk na zwiększone oczekiwania klientów w zakresie wymiarów, parametrów technicznych jak i jakości wyrobów.

To czym firma wyróżnia się wśród wielu innych oferujących podobny asortyment jest oferta skierowana bezpośrednio do klienta i precyzyjnie odpowiadająca na jego oczekiwania. Każdy klient ma możliwość indywidualnego dopasowania wymiarów wykonywanych rurek, zarówno w zakresie średnicy zewnętrznej (precyzyjne wykonanie średnicy zewnętrznej w nietypowych wymiarach z dokładnością do 0,01mm) a także długości. Istnieje możliwość wykonania nawet niewielkich ilości (minimum produkcyjne to 3-4m), a także otrzymania próbek produktów w przypadku nowych klientów oraz nowouruchamianych zakresów produkcji. Dodatkowo  klienci nie muszą długo czekać na wykonanie zamówionych rurek, ponieważ terminy realizacji to najczęściej kilka dni. Pozwala to na optymalne dla klienta zamawianie małych partii produktu bez konieczności utrzymywania dużych i kosztownych stanów magazynowych. Ścisła współpraca z atestowanym  laboratorium umożliwia także wykonanie szeregu badań w zakresie twardości i wytrzymałości wyrobów a tym samym wystawianie świadectw jakości na wysokim poziomie.

Naszą domeną jest znakomita znajomość rynku oraz gwarantowana jakość i terminowość dostaw materiałów a także profesjonalne doradztwo techniczne w doborze nowoczesnych materiałów oraz narzędzi i urządzeń do ich przetwarzania.

Dewiza firmy to podejmowanie wyzwań, nawet najtrudniejszych, oraz dbałość o klienta. Dzięki tej filozofii firma rozwija się od ponad 30 lat. Jak PUH Henzen s.j. widzi swój obecny i przyszły rozwój ? Już pracuje nad następującymi udoskonaleniami: ulepszenie sposobu produkcji umożliwiającego precyzyjną obróbkę średnicy wewnętrznej a także wdrożenie nowych metod obróbki powierzchni produkowanych rurek.